Instagram

Słoneczny Gródek 11

 

Narciarstwo

Apartament Słoneczny Gródek 11 położony nad Jeziorem Rożnowskim, z racji swego położenia jest świetną bazą wypadową dla fanów narciarstwa. Pobliskie stacje narciarskie oferują znakomite warunki do uprawiania białego szaleństwa.

CIENIAWA-SKI – stacja narciarska z 3 wyciągami narciarskimi i trasami o zróżnicowanych poziomach trudności.

LASKOWA-KAMIANNA – ośrodek oferuje 4 trasy zjazdowe w Laskowej, położony 33km od apartamentu. Długość tras od 230m do 2000m, działają 3 wyciągi orczykowe oraz jeden wyciąg krzesełkowy /4-osobowy/.

RYTERSKI-RAJ, Rytro, 38km od apartamentu, stacja narciarska z profesjonalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi o różnych poziomach trudności, 5 tras zjazdowych, długość tras od 50m do 1200m, 4 wyciągi (2 talerzykowe, 1 taśmowy, 1 wyciąg krzesełkowy /4-osobowy/).

JAWORZYNA KRYNICKA – 52km od apartamentu oferuje profesjonalne stacje narciarskie z trasami zjazdowymi i biegowymi o różnych poziomach trudności, kilkanaście tras zjazdowych o maksymalnej długości 2600m, kilka tras biegowych o maksymalnej długości do 3500m, różne rodzaje wyciągów tj. wyciągi taśmowe, talerzykowe, orczykowe, krzesełkowe a także kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką