Instagram

Słoneczny Gródek 11

 

Ferie zimowe

Zimowy wypoczynek nad Jeziorem Rożnowskim.

Cena za pakiet: 1,500 zł.

Wszystkich miłośników sportów zimowych, oraz wielbicieli pięknej natury serdecznie zapraszamy na relaks zimowy do komfortowego Apartamentu Słonecznego 11  w Gródku nad Dunajcem. Po dziennej zabawie na stokach narciarskich lub innych naszych atrakcjach cudownie jest się zrelaksować w naszych noclegach nad Jeziorem Różnowskim, jest to doskonałe miejsce dla tych którzy cenią sobie komfort i spokój.

 

 

Oferta obejmuje:

  • Stoki narciarskie, łyżwy, wędkarstwo pod lodowe, bojery to nie jedyne z  atrakcji, jakie oferujemy.
  •  Cena za wynajem Apartamentu Słonecznego 11 wynosi 400 zł. za dobę (cały apartament).
  • Apartament przygotowany dla 4 osób , został wyśmienicie wyposażony, tak aby Państwa pobyt tutaj pozostał niezapomniany. 
  • Na terenie obiektu mogą Państwo skorzystać z restauracji, kawiarni, drink baru, pizzerii, oraz z kręgielni, sali gier (bilard, dart, ice*hockey, piłkarzyki, flipery, konsola x-box), sali konferencyjnej, kącika gier i zabaw dla dzieci, który znajduje się na terenie restauracji.
  • Dostęp do internetu [Wi-Fi] w apartamencie, oraz na terenie całego ośrodka.
  • Bezpłatny, monitorowany parking.
  • 5-dni 66 zł/osobodzień

Informacja narciarska o okolicznych wyciągach:

  • Kompleks [RYTERSKI RAJ] w miejscowości Rytro (41km.) to nowoczesna stacja narciarska, posiadająca w swojej ofercie dwie trasy dla początkujących i dwie dla zaawansowanych narciarzy, jak i również profesjonalny stok z homologacją FIS dla bardziej wykwalifikowanych. Doskonałe warunki zjazdowe zapewnia fantastyczne oświetlenie, wraz ze sztucznym naśnieżaniem pozwalające cieszyć się urokami tras poprzez cały zimowy sezon, od rana do późnego wieczoru. Do dyspozycji narciarzy pozostaje wypożyczalnia sprzętu, która zadba o dobrze dobrane akcesoria zarówno narciarskie, jak i snowboardowe. W Akademii Narciarskiej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, poprzez gry i zabawy twoja pociecha nauczy się jeździć na nartach i snowboardzie.
  • Stacja narciarska [Słotwiny] Krynica-Zdrój (51km.) zlokalizowana jest przy trasie wylotowej z Krynicy do Nowego Sącza. Jest najstarszym z kompleksów w tej okolicy. Dysponuje kolejką krzesełkową (925m.), a także trzema wyciągami (925m. 350m. oraz 120m.)  Wszystkie trasy narciarskie są oświetlone, dośnieżane, jak i również ratrakowane. Posiadają homologację FIS, co pozwala na organizację zawodów narciarskich na międzynarodowym poziomie. Na terenie ośrodka i w jego okolicy znajduje się wiele wypożyczalni i szkół narciarskich, oraz punktów gastronomicznych.
  • Ośrodek narciarski [Jaworzyna Krynicka] Krynica Zdrój (60km.) Najdłuższa w Polsce Kolej Gondolowa, posiadająca 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, o przepustowości ok. 7’500 osób na godzinę. Wszystkie trasy ratrakowane, z możliwością sztucznego zaśnieżania. W pobliżu tras narciarskich bogata oferta gastronomiczna. Dolne stacje otoczone parkingiem dla kilku tysięcy samochodów, na których znajdują się liczne wypożyczalnie i szkoły narciarskie. Największy w Polsce snowpark, funpark dla dzieci to tylko niektóre z nowości, które w tym roku przygotowaliśmy dla narciarzy i snowboardzistów.

Zarezerwuj pobyt