Instagram

Słoneczny Gródek 11

 

Rozrywka

Drink Bar

Drink Bar

Relaks przy szklaneczce o każdej porze dnia

Drink Bar to kameralny zakątek znajdujący się w hotelowym lobby Spa, gdzie już od godziny 11.00 można napić się aromatycznej, świeżo parzonej kawy lub herbaty. 

To także znakomite miejsce na wieczorny relaks przy szklance ulubionego trunku w gronie najbliższych przyjaciół. Bar jest świetnie zaopatrzony w wina, koktajle, likiery i mocniejsze alkohole z całego świata. Jak przystało na resort spa – obsługą gości zajmują zawodowi barmani, sporządzający perfekcyjnie skomponowane drinki. Już samo przygotowanie koktajlu jest zajmującym widowiskiem.

Markowe alkohole oraz fachowa obsługa to gwarancja dobrej zabawy.

 

Kręgle

Zabawa na całego

Kręgle są jednocześnie sportem i świetną rozrywką. To gwarancja fantastycznej zabawy dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.  Wspólna gra potrafi dostarczyć mnóstwa emocji, które schłodzić można napojami z drink baru, a energię konieczną do dalszej gry zapewnią przekąski serwowane przez restaurację.

To dziecinnie proste! Gra w bowling to świetna rozrywka dla graczy w każdym wieku. Czas na kręglach mija niepostrzeżenie, więc dobrze zarezerwować sobie cały wieczór.

 

Kręgle
Kawiarnia Book & Coffe

Kawiarnia Book & Coffe

Na kawę zawsze jest czas

Kawiarnia Book & Coffe w lobby Spa jest takim miejscem, które każdy, wcześniej czy później, z przyjemnością odwiedzi. Na miejsce można skosztować jest świeżo parzonej, wyśmienitej kawy lub herbaty. Jeśli kawa to obowiązkowa ze słodką nutą – aromatyczne ciasta i słodkie desery również tu na Was czekają. Menu uzupełniają różnorodne koktajle i shake’i.

Jeśli będziecie mieli ochotę spędzić tu nieco więcej czasu – pomocny okaże się kącik z prasą i książkami (bookstore), w którym każdy znajdzie dla siebie lekturę na leniwe popołudnie.

Sala Gier

Zabawa dla całej rodziny

Jeżeli pogoda nie pozwala na zabawę na zewnątrz to świetnym rozwiązaniem jest sala gier, gdzie można spędzić cały dzień nie nudząc się ani chwili. Dla każdego znajdzie się zajęcie.

Na pierwszy ogień polecamy rodzinną zabawę w rzutki (darts). Dla wielbicieli gier zręcznościowych świetnym wyborem będą popularne flippery. Jeśli komuś mało może rozegrać kilka partyjek popularnych piłkarzyków lub zagrać na konsoli. Na swoich wielbicieli czeka również stół do cymbergraja.

Ukoronowaniem rozrywki po dniu pełnym emocji może być partyjka w bilarda na profesjonalnym stole z pełnym wyposażeniem.

 

Sala Gier
Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Zabawa na całego na świeżym powietrzu

Dzieci uwielbiają zabawę na dworze. Pomyśleliśmy  także o tym.

Na terenie ośrodka wydzielony jest plac zabaw specjalnie zaprojektowany na naszych pociech. Czeka na nie figlopark z domkami, huśtawkami, zjeżdżalniami i piaskownicą. Mali amatorzy przygód mogą „wypłynąć” w piracki rejs w ogrodowej replice żaglowca. 

Kącik malucha

Miejsce zabaw dla naszych pociech

Zadbaliśmy także o to by Wasi milusińscy mieli gdzie wesoło spędzać czas.

W lobby resortu przygotowany jest kącik Malucha – miejsce gdzie dzieci w różnym wieku mogą spędzić dowolną ilość czasu na grach i zabawach.

Dziecinne mebelki, drobne zabawki, klocki, przybory do rysowania zajmą im czas, podczas gdy rodzice mogą delektować się kawą lub napojami w Coffe Shop’ie.

Kącik malucha